English German Russian

Szkoła Lucień

| 13 Sierpień 2022    |    | Diana, Hipolit, Maksym

Prosimy o wsparcie naszego ucznia!

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Szanowni Państwo

Tymek Matuszewski, uczeń klasy IV Szkoły Podstawowej w Lucieniu choruje na złośliwy nowotwór szyszynki. Bardzo prosimy i zachęcamy wszystkich do udziału w zbiórce pieniędzy na kosztowne leczenie. Wpłat można dokonywać bezpośrednio na subkonto fundacji (poniżej link) lub do specjalnych puszek u wychowawców klas w dniu 20 czerwca 2022 r. Zebrane pieniądze zostaną wpłacone na konto fundacji.

https://wolniodraka.pl/podopieczni/tymoteusz-matuszewski/

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _