| 26 Listopad 2022    |    | Konrad, Leonard, Sylwester

W SZKOLE PODSTAWOWEJ W LUCIENIU W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

>>>REZYGNACJA Z KORZYSTANIA Z OBIADÓW W PUNKCIE WYDAWANIA OBIADÓW
W SZKOLE PODSTAWOWEJ W LUCIENIU W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Aktualizacja informacji dotyczącej obiadów w stołówce szkolnej.

1. Koszt jednego obiadu -6,00zł.

2. Chęć korzystania z obiadu w przypadku braku deklaracji proszę zgłaszać     do sekretariatu szkoły do godziny 15 w każdą środę, natomiast deklarację korzystania z obiadów można złożyć maksymalnie do każdego czwartku do godz. 8.00, jeżeli rodzice chcą, aby dziecko korzystało z obiadów od najbliższego poniedziałku.

Deklaracja korzystania z obiadów dostępna jest do pobrania na stronie www.szkolalucien.pl w zakładce dokumenty szkoły oraz    w sekretariacie szkoły.

3. Aby odliczyć koszt obiadu za dzień nieobecności dziecka, należy zgłosić ten fakt w sekretariacie szkoły do godz. 14.00 w dzień poprzedzający nieobecność.

4. Opłat za obiady należy dokonywać na konto bankowe Gminy Gostynin (numer konta podany jest na stronie internetowej szkoły).

W treści przelewu należy koniecznie wpisać: wpłata za obiad, za miesiąc, imię i nazwisko dziecka, nazwa szkoły oraz klasa.

Wpłat można dokonywać również w kasie Urzędu Gminy Gostynin, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 14.30 w pokoju nr 7.

5. Wpłat na konto bankowe można dokonywać najwcześniej od 1 dnia miesiąca, a najpóźniej do 5 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym obiady były spożywane (np. za miesiąc wrzesień płacimy od 1 do 5 października). W przypadku braku wpłat w terminie, dziecko zostanie skreślone z listy obiadów.

6. W przypadku wątpliwości co do kwoty płatności prosimy o kontakt  z sekretariatem szkoły pod numerem 24 235 17 10.

7. Rezygnację z całkowitego korzystania z obiadów należy zgłosić do sekretariatu szkoły, najpóźniej na 7 dni wstecz do ostatniego dnia miesiąca, tj. do 23 lub 24 dnia miesiąca. Rezygnacja z korzystania z obiadów wymaga złożenia „Karty rezygnacj z obiadów” w sekretariacie szkoły. W przypadku rezygnacji z obiadów i braku zgłoszenia rodzic/prawny opiekun będzie pokrywał koszty przygotowanych obiadów.

PŁATNOŚĆ ZA OBIADY ZA MIESIĄC WRZESIEŃ 2022 r.

Wpłat na konto bankowe można dokonywać najwcześniej OD 1 DNIA miesiąca, a najpóźniej DO 5 DNIA miesiąca następującego po miesiącu, w którym obiady były spożywane (np. za miesiąc wrzesień płacimy do 5 października).

Koszt jednego obiadu wynosi -6,00zł.

15x 6,00zł. = 90,00zł.

Opłat za obiady należy dokonywać na konto bankowe Gminy Gostynin

Gmina Gostynin

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

95 1020 3541 0000 5102 0342 3589

Wpłat można dokonywać również w kasie Urzędu Gminy Gostynin od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 14.30 w pokoju nr 7.

Prosimy NIE zaokrąglać wpłat za obiady oraz NIE WPŁACANIE za kilka miesięcy z góry. Kwota wpłaty musi być równa kwocie jaką należy zapłacić za obiady  za dany miesiąc.

W przypadku wątpliwości co do kwoty płatności prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem 24 235 17 10.

Lp.

Dzień

Alergeny

1.

21.11.2022  r.

• Zupa kapuśniak (300g)
  • Parówka w cieście francuskim (100g)
  • Banan

Seler, gluten, banan.

2.

22.11.2022 r.

• Kotlet mielony smażony (100g)
  • Ziemniaki (200g)
  • Mizeria  (150g)

Wieprzowina, ogórek, gluten, śmietana, jaja.

3.

23.11.2022 r.

• Zupa pomidorowa z  (300g)
  • Naleśnik z grosem i szpinakiem (100g)

Gluten, drób, jaja.

4.

24.11.2022  r.

• Filet z piersi kurczaka  (350g)
  • Ziemniaki (200g)
  • Surówka z marchewki (150g)

Ryba, gluten,

5.

25.11.2022  r.

• Ryż z musem jabłkowym i rodzynkami  (350g)
  • Kompot (200g)
  • Mufinka z musem dyniowym (70g)

Ryba, glutem, ogórek konserwowy.