| 17 Styczeń 2022    |    | Marian, Jan, Antoni

Informacja dotycząca obiadów w stołówce szkolnej.

Chęć korzystania z obiadu w przypadku braku deklaracji proszę zgłaszać do sekretariatu szkoły do godziny 15 w każdą środę, natomiast deklarację korzystania z obiadów można złożyć maksymalnie do każdego czwartku do godz. 8.00, jeżeli rodzice chcą aby dziecko korzystało z obiadów od najbliższego poniedziałku.

Aby odliczyć koszt obiadu za dzień nieobecność dziecka, należy zgłosić ten fakt się w sekretariacie szkoły do godz. 8.00 w dzień nieobecności.

Deklaracja korzystania z obiadów dostępna jest do pobrania na stronie www.szkolalucien.pl w zakładce dokumenty szkoły oraz w sekretariacie szkoły.

Koszt jednego obiadu -4,50zł.

Kwota za obiady w miesiącu listopadzie 2021 r.:

19 dni x 4,50zł. = 85,50 zł.

Opłat za obiady należy dokonywać na konto bankowe Gminy Gostynin

Gmina Gostynin

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

95 1020 3541 0000 5102 0342 3589

W treści przelewu należy koniecznie wpisać: wpłata za obiad, za miesiąc, imię i nazwisko dziecka, nazwa szkoły oraz klasa.

Wpłat można dokonywać również w kasie Urzędu Gminy Gostynin, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 14.30 w pokoju nr 7.

Wpłat na konto bankowe można dokonywać najwcześniej od 1 dnia miesiąca, a najpóźniej do 5 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym obiady były spożywane (np. za miesiąc wrzesień płacimy do 5 października)

W przypadku wątpliwości co do kwoty płatności prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem 24 235 17 10

Prosimy nie zaokrąglać wpłat za obiady oraz nie wpłacanie za kilka miesięcy z góry. Kwota wpłaty musi być równa kwocie jaką należy zapłacić za obiady za dany miesiąc.