| 18 Maj 2022    |    | Alicja, Feliks, Eryk

17 grudnia 2021 r.

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?
Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie?
Dlaczego śpiewamy kolędy?
Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa.
Dlatego, żeby podawać sobie ręce.
Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.
Dlatego, żeby sobie przebaczać.

Ks. Jan Twardowski

17 grudnia uczniowie naszej szkoły zaprezentowali przed społecznością szkolną oraz przybyłymi gośćmi tradycyjne jasełka bożonarodzeniowe. W tym roku z uwagi na sytuację epidemiczną ich forma została zmieniona. Nie wpłynęło to jednak na piękno i przesłanie wydarzenia. Występ wprowadził wszystkich w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem prezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, które zostały docenione przez publiczność.