English German Russian

Szkoła Lucień

| 18 Maj 2022    |    | Alicja, Feliks, Eryk

Jasełka

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

17 grudnia 2021 r.

ix040

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?
Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie?
Dlaczego śpiewamy kolędy?
Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa.
Dlatego, żeby podawać sobie ręce.
Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.
Dlatego, żeby sobie przebaczać.

                                     Ks. Jan Twardowski

17 grudnia uczniowie naszej szkoły zaprezentowali przed społecznością szkolną oraz przybyłymi gośćmi tradycyjne jasełka bożonarodzeniowe. W tym roku z uwagi na sytuację epidemiczną ich forma została zmieniona. Nie wpłynęło to jednak na piękno i przesłanie wydarzenia. Występ wprowadził wszystkich w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem prezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, które zostały docenione przez publiczność.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _