English German Russian

Szkoła Lucień

| 18 Maj 2022    |    | Alicja, Feliks, Eryk

"Święta tuż...tuż"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

16 grudnia 2021 r.

ix039

16 grudnia o godz. 13.00 w sali gimnastycznej, w obecności swoich rodziców, dzieci z oddziałów przedszkolnych i punktu przedszkolnego zaprezentowały swoje umiejętności wokalne w utworach muzycznych o tematyce świątecznej. Były to: „ Kochany Mikołaj, „ Była noc” i „ Weseli anieli”.

               Po występie Pani Dyrektor Ilona Dan złożyła wszystkim obecnym oraz ich rodzinom życzenia świąteczno – noworoczne. Następnie dzieci z rodzicami udały się do swoich sal przedszkolnych.

               Występ dzieci pozwolił wszystkim obecnym choć na chwilkę oderwać się od codziennych obowiązków i pośpiechu, a przenieść się w atmosferę nadchodzących świąt.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _