| 18 Maj 2022    |    | Alicja, Feliks, Eryk

"Święta tuż...tuż"

16 grudnia 2021 r.

16 grudnia o godz. 13.00 w sali gimnastycznej, w obecności swoich rodziców, dzieci z oddziałów przedszkolnych i punktu przedszkolnego zaprezentowały swoje umiejętności wokalne w utworach muzycznych o tematyce świątecznej. Były to: „ Kochany Mikołaj, „ Była noc” i „ Weseli anieli”.

Po występie Pani Dyrektor Ilona Dan złożyła wszystkim obecnym oraz ich rodzinom życzenia świąteczno – noworoczne. Następnie dzieci z rodzicami udały się do swoich sal przedszkolnych.

Występ dzieci pozwolił wszystkim obecnym choć na chwilkę oderwać się od codziennych obowiązków i pośpiechu, a przenieść się w atmosferę nadchodzących świąt.