| 18 Maj 2022    |    | Alicja, Feliks, Eryk

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą laurkę dla biblioteki

W grudniu został rozstrzygnięty konkurs biblioteczny na najpiękniejszą laurkę dla biblioteki. Wzięło w nim udział 69 dzieci z punktu przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych oraz klas I – III. Wszystkie prace wymagały dużo pracy i zaangażowania, były wykonane w sposób niezwykle pomysłowy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przepiękne laurki i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.