English German Russian

Szkoła Lucień

| 18 Maj 2022    |    | Alicja, Feliks, Eryk

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą laurkę dla biblioteki

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ix038

 

W grudniu został rozstrzygnięty konkurs biblioteczny na najpiękniejszą laurkę dla biblioteki. Wzięło w nim udział 69 dzieci z punktu przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych oraz klas I – III. Wszystkie prace wymagały dużo pracy i zaangażowania, były wykonane w sposób niezwykle pomysłowy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przepiękne laurki i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Zobacz zdjęcia w galerii 

 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _