| 18 Maj 2022    |    | Alicja, Feliks, Eryk

DEKOROWANIE PIERNIKÓW

15 grudnia 2021 r.

Część udekorowanych pierniczków w mgnieniu oka wylądowało w brzuchach naszych małych łakomczuchów. Jednak część z nich dzieci zabrały do swoich domów, aby mogły posłużyć jako ładne i praktyczne ozdoby choinkowe lub zostać podarowane na świąteczny prezent dla najbliższych. Wszystkie dzieci zachwycały się swoimi małymi, kulinarnymi dziełami sztuki. Wspólne dekorowanie świątecznych pierniczków pozwoliło nam puścić wodze fantazji i było kreatywnym zajęciem podczas pobytu dzieci w przedszkolu. Poprzez wspólne działanie, samodzielne doświadczanie, dzieci kultywowały tradycję, pobudzały inwencję twórczą, a przede wszystkim odczuwały radość świątecznego oczekiwania.