English German Russian

Szkoła Lucień

| 18 Maj 2022    |    | Alicja, Feliks, Eryk

Mikołajki

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

06 grudnia 2021 r.

ix036

 „Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

Dnia 6 grudnia obchodzimy mikołajki. Święto to kojarzy się nieodłącznie z prezentami zostawionymi przez świętego Mikołaja w bucie lub pod poduszką. To dzień szczególny dla dzieci, właśnie w tym dniu wszystkie dzieci czekają na Świętego Mikołaja. Przedszkolaki ubrane w mikołajkowe czapki oraz czerwone stroje przyszły z uśmiechami na twarzy do szkoły. Już od samego rana we wszystkich grupach przedszkolnych słychać było piosenki o Mikołaju. Dzieci w swoich grupach przygotowały ciekawe prace plastyczne oraz rozwiązywały karty pracy, na których oczywiście królował Mikołaj. Oprócz prac plastycznych, dzieci obejrzały również film o Mikołaju i uczyły się piosenek, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Było również wspólne ubieranie choinki oraz to, na co dzieci czekały najbardziej – prezenty. Dzieci z ogromną radością otwierały prezenty i obiecały, że będą bardzo grzeczne, aby Mikołaj odwiedził ich za rok. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Obejrzyj film 

 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _