English German Russian

Szkoła Lucień

| 18 Maj 2022    |    | Alicja, Feliks, Eryk

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu "Pluszowy Miś

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

30 listopada 2021 r.

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego „Pluszowy Miś” organizowanego przez Samorząd Uczniowski nastąpiło 30 listopada 2021 r. Wszystkie dzieci biorące udział czekały z niecierpliwością na wyniki. Tegoroczne prace były przepiękne i  dopracowane w najmniejszych szczegółach, dlatego jury miało bardzo trudny wybór. Po burzliwych dyskusjach zostali wybrani zwycięzcy:
I miejsce: Natalia Pośpieszyńska

II miejsce: Zofia Jabłkiewicz
III miejsce:  Iza Sikorska

Wyróżnienia: 

Zofia Markiewicz

Iza Giętka

Agata MarkiewiczKażdy uczeń, który brał udział w konkursie, na osłodę otrzymał słodki upominek. Dziękujemy za udział i życzymy powodzenia za rok.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _