| 18 Maj 2022    |    | Alicja, Feliks, Eryk

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu "Pluszowy Miś

30 listopada 2021 r.

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego „Pluszowy Miś” organizowanego przez Samorząd Uczniowski nastąpiło 30 listopada 2021 r. Wszystkie dzieci biorące udział czekały z niecierpliwością na wyniki. Tegoroczne prace były przepiękne i  dopracowane w najmniejszych szczegółach, dlatego jury miało bardzo trudny wybór. Po burzliwych dyskusjach zostali wybrani zwycięzcy:
I miejsce: Natalia Pośpieszyńska

II miejsce: Zofia Jabłkiewicz
III miejsce:  Iza Sikorska

Wyróżnienia:

Zofia Markiewicz

Iza Giętka

Agata Markiewicz

Każdy uczeń, który brał udział w konkursie, na osłodę otrzymał słodki upominek. Dziękujemy za udział i życzymy powodzenia za rok.