English German Russian

Szkoła Lucień

| 18 Maj 2022    |    | Alicja, Feliks, Eryk

Szkolne andrzejki

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

29 listopada 2021 r.

ix029

30 listopada podczas godziny wychowawczej na sali gimnastycznej odbyły się andrzejki zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego. Uczniowie punktu przedszkolnego, klas 0-3 oraz 4-8 mogli sprawdzić, co czeka ich w przyszłości.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _