English German Russian

Szkoła Lucień

| 17 Styczeń 2022    |    | Marian, Jan, Antoni

„Nie dla używek – tak dla aktywności sportowej”

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

11 listopada 2021 r.

ix021

W dniu 19 listopada 2021 roku w hali sportowej MOSiR w Gostyninie odbył się turniej unihokeja pod hasłem „Nie dla używek – tak dla aktywności sportowej”. Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy „Sportowcy Sierakówek”.
W turnieju udział wzięły drużyny ze szkół z terenu Gminy Gostynin. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Adam Dubielak, Mateusz Kołodziejczak, Paweł Zarzycki, Mateusz Krysiewicz, Kacper Świerczyński, Wiktor Dłużniewski i Michał Bąbrych zajęli zaszczytne II miejsce!
Gratulujemy.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _