| 17 Styczeń 2022    |    | Marian, Jan, Antoni

„Nie dla używek – tak dla aktywności sportowej”

11 listopada 2021 r.

W dniu 19 listopada 2021 roku w hali sportowej MOSiR w Gostyninie odbył się turniej unihokeja pod hasłem „Nie dla używek – tak dla aktywności sportowej”. Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy „Sportowcy Sierakówek”.
W turnieju udział wzięły drużyny ze szkół z terenu Gminy Gostynin. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Adam Dubielak, Mateusz Kołodziejczak, Paweł Zarzycki, Mateusz Krysiewicz, Kacper Świerczyński, Wiktor Dłużniewski i Michał Bąbrych zajęli zaszczytne II miejsce!
Gratulujemy.