English German Russian

Szkoła Lucień

| 4 Grudzień 2021    |    | Barbara, Bernard, Krystian

Dzień Edukacji Narodowej

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 13 października 2021 r.

ix005

13 października w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klas: V, VIIa i VIIb oraz chór szkolny przygotowali program artystyczny, w którym podziękowali za opiekę, wychowanie, naukę, troskę, dobre rady i wyrozumiałość.

Wszyscy pracownicy szkoły otrzymali zdrowe upominki od Samorządu Uczniowskiego. Podziękowania i życzenia złożyła także pani dyrektor. Dzień ten był również okazją do wręczenia Nagród Dyrektora nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi.

Zobacz zdjęcia w galerii 

 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _