English German Russian

Szkoła Lucień

| 4 Grudzień 2021    |    | Barbara, Bernard, Krystian

IV Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gostynin

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

01 października 2021 r.

ix004

         Dnia 1 października 2021 roku w Sokołowie odbył się IV Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gostynin. Nasza drużyna składająca się z uczniów klas ósmych i VII b zdobyła zaszczytne I miejsce.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _