English German Russian

Szkoła Lucień

| 4 Grudzień 2021    |    | Barbara, Bernard, Krystian

Narodowe Czytanie 2021

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ix001

W sobotę 4 września 2021 roku odbyło się kolejne Narodowe Czytanie. Lekturą jubileuszowej 10. edycji wydarzenia była Moralność pani Dulskiej Gabrieli Zapolskiej. Narodowe Czytanie jest organizowane przez Prezydenta RP od 2012 roku. Ma ono zachęcić do wspólnego czytania największych dzieł polskiej literatury. 

Przedstawicielki naszej szkoły – uczennice klasy VIII Julia Rychlicka oraz Zuzanna Karasiewicz oraz pani Agnieszka Ozimkiewicz - wzięły udział w zorganizowanym z tej okazji przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Gostyninie z/s w Solcu uroczystym czytaniu dramatu.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _