| 4 Grudzień 2021    |    | Barbara, Bernard, Krystian

Konferencja on-line dla zainteresowanych rodziców, dotycząca szczepień dzieci

Szanowni Państwo,

konferencja on-line dla zainteresowanych rodziców, dotycząca szczepień dzieci od 12 roku życia będzie dostępna od 3 września br. od godz. 18.00, pod linkiem: https://youtu.be/dv6RCNwlYKk.

Informuję również, że od 25 sierpnia br. działa specjalny adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na który rodzice i opiekunowie uczniów mogą wysyłać pytania związane ze szczepieniami. Na wiadomości odpowiadają specjaliści z Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Ilona Dan