English German Russian

Szkoła Lucień

| 24 Lipiec 2021    |    | Kinga, Krystyna, Olga

Dzień Indiański w klasie pierwszej

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ix084

W poniedziałek (dnia 21 czerwca) uczniowie klasy pierwszej, w ramach realizowanego tematu zajęć, stworzyli przed szkołą indiańską wioskę. Dzieci przybyły w tym dniu do szkoły w pięknych indiańskich strojach, przygotowanych przez rodziców. Uczniowie poznali życie i kulturę Indian – stworzyli samodzielnie namioty tipi, strzelali z łuku oraz rzucali do celu. Tej wspaniałej zabawie towarzyszyła indiańska muzyka i tańce przy sztucznym ognisku. 

Poprzez zabawę dzieci dowiedziały się również, jak zbudować szałas, tropić ślady zwierząt oraz jak udzielić pierwszej pomocy i wezwać ratunek. W zdobyciu tak niezbędnej wiedzy została wykorzystana gra „Survival na tropie przygody”, którą mali odkrywcy świata uwielbiają.

Wszystkie dzieci bawiły się znakomicie.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _