English German Russian

Szkoła Lucień

| 24 Lipiec 2021    |    | Kinga, Krystyna, Olga

Zajęcia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ix082

W dniach 08, 10 i 11 czerwca uczniów klas VII i VIII  odwiedzili w ramach „Programu Profilaktyki Zdrowotnej z Zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej uczniów klas VII i VIII  z województwa mazowieckiego na lata 2021-2022” ratownicy medyczni z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Płocku. Podczas zajęć uczniowie poszerzyli swoją wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy.  Aktywne  uczestnictwo uczniów podczas zajęć  pozwoliło na zdobycie umiejętność związanych z udzieleniem pierwszej pomocy w różnych sytuacjach. Uczniowie zdobyli wiedzę jak prawidłowo wezwać pomoc,  ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej, opatrzyć ranę, zatamować krwawienie, a nawet przystąpić do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, z zadbaniem o bezpieczeństwo własne oraz innych osób .
Dziękujemy Panom Markowi Nyckowskiemy, Piotrowi Brudnickiemu oraz Arkadiuszowi Zarembie za przeprowadzenie zajęć w naszej szkole.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _