English German Russian

Szkoła Lucień

| 13 Sierpień 2022    |    | Diana, Hipolit, Maksym

„Przyłapani na czytaniu”

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ix079

2 czerwca został rozstrzygnięty biblioteczny konkurs fotograficzny „Przyłapani na czytaniu”. Wzięło w nim udział ośmioro uczniów z klas: VIIB i VIII. Pierwsze trzy miejsca zajęły uczennice klasy VIIB:
I miejsce – Anita Figiel
II miejsce – Julia Rychlicka
III miejsce - Zuzanna Karasiewicz
Należy jednak podkreślić, że wszystkie zdjęcia były wyjątkowe i wszyscy uczestnicy konkursu zasługują na gratulacje i uznanie.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _