English German Russian

Szkoła Lucień

| 24 Lipiec 2021    |    | Kinga, Krystyna, Olga

Podsumowanie akcji Góra Grosza, edycja XXI

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ix077

W tym roku kolejny raz nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji Góra Grosza. Zebraliśmy i przekazaliśmy na konto organizatora - Towarzystwa Nasz Dom aż 271,47 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku równie ochoczo ruszymy z pomocą.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _