English German Russian

Szkoła Lucień

| 24 Lipiec 2021    |    | Kinga, Krystyna, Olga

29 maja – Dzień Weterana

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

W dniu 29 maja obchodzimy Dzień Weterana. W tym szczególnym dniu czcimy wszystkich tych, którzy przelali krew za wolność naszej ojczyzny,  w często nierównej walce. Dziękujemy za determinację i wolę walki, a także niewyobrażalną odwagę i męstwo. Doceniamy poświęcenie i stawiamy sobie wszystkie te cechy  za wzór.
W ramach podziękowań uczniowie naszej szkoły przygotowali i wysłali okazjonalne kartki z życzeniami dla wszystkich Weteranów, aby choć w taki sposób uczcić to święto.
Wszystkim Weteranom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i długich radosnych lat życia.
Pamiętamy i dziękujemy.
Społeczność Szkoły Podstawowej w Lucieniu.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _