English German Russian

Szkoła Lucień

| 20 Październik 2021    |    | Ireny, Kleopatry, Jana

I Festiwal Pieśni Ludowej

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ix073

W dniu 28 maja 2021 r. w naszej szkole odbył I Festiwal Pieśni Ludowej zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem oraz Szkołę Podstawową w Lucieniu, pod patronatem Wójta Gminy Gostynin. Do naszego pięknego pałacu przyjechało kilkudziesięciu uczestników z 24 szkół i instytucji kultury. Zaprezentowano wiele pięknych pieśni ludowych, wśród których prym wiodła „Lipka”. Poziom wykonawców był bardzo wysoki. Naszymi reprezentantami byli Jakub Pilichowicz z IIA oraz zespół wokalny w składzie: Zuzanna Rychlicka, Julia Jankowska i Julia Karasiewicz z klasy VIIB. Za swoje piękne występy otrzymali oni „Złotego Kogucika”. Wykonawcom serdecznie gratulujemy.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _