English German Russian

Szkoła Lucień

| 24 Lipiec 2021    |    | Kinga, Krystyna, Olga

Wirtualna wycieczka klas I-III

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Uczniowie klas I – III wzięli udział w wirtualnej wycieczce pt. ,,Co to jest muzeum’’. Prowadzący w ciekawy sposób przedstawili budynek Muzeum Mazowieckiego w Płocku, niektóre wystawy w nim się znajdujące, wyczerpująco wyjaśnili zagadnienia związane z muzeum, takie jak wystawa, eksponat, magazyn. Uczniowie mieli okazję obejrzeć wystawy i eksponaty z różnych epok. Zostali zaznajomieni z informacjami na temat sposobu organizowania wystaw. Dowiedzieli się, w jaki sposób i gdzie przechowuje się eksponaty. Wirtualna wycieczka przyniosła dzieciom dużo wrażeń, atrakcji, nowych wiadomości. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z zajęć.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _