English German Russian

Szkoła Lucień

| 24 Lipiec 2021    |    | Kinga, Krystyna, Olga

Dzień Mamy

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

25 maja 2021 r.

ix065

Dzień Mamy to wyjątkowe święto pełne ciepła i miłości. Dzień ten jest obchodzony prawie na całym świecie. Święto to przypomina nam, jak ważne są nasze Mamy oraz że każdej Mamie należy się moc uścisków, buziaków i milion bukietów kwiatów za jej bezwarunkową miłość.

W dniu 24 maja 2021r. dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz punktu przedszkolnego słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza. Każda z grup zaprezentowała swój program wokalno-recytatorski. Dzieciaki bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować swoim mamom za miłość, cierpliwość i troskę. Przedszkolaki własnoręcznie wykonały upominki, wspaniałe laurki, które wręczyły swoim mamom. Kochane Mamy życzymy Wam wszystkiego najlepszego z okazji Waszego Święta!

Zobacz zdjęcia w galerii 

Zobacz filmy:

Punkt przedszkolny 

Punkt przedszkolny

0A

0A

0B

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _