| 24 Lipiec 2021    |    | Kinga, Krystyna, Olga

Dzień Mamy

25 maja 2021 r.

Dzień Mamy to wyjątkowe święto pełne ciepła i miłości. Dzień ten jest obchodzony prawie na całym świecie. Święto to przypomina nam, jak ważne są nasze Mamy oraz że każdej Mamie należy się moc uścisków, buziaków i milion bukietów kwiatów za jej bezwarunkową miłość.

W dniu 24 maja 2021r. dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz punktu przedszkolnego słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza. Każda z grup zaprezentowała swój program wokalno-recytatorski. Dzieciaki bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować swoim mamom za miłość, cierpliwość i troskę. Przedszkolaki własnoręcznie wykonały upominki, wspaniałe laurki, które wręczyły swoim mamom. Kochane Mamy życzymy Wam wszystkiego najlepszego z okazji Waszego Święta!

Zobacz filmy:

Punkt przedszkolny