English German Russian

Szkoła Lucień

| 14 Czerwiec 2021    |    | Bazyli, Eliza, Justyna

ŚWIĘTA MAJOWE W PRZEDSZKOLU

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ix062

   30 kwietnia i 4 maja zajęcia we wszystkich grupach przedszkolnych poświęcone były świętom majowym: 1 maja- Święto Pracy, 2 maja- Dzień Flagi Narodowej oraz 3 maja Uchwalenie Konstytucji 3-go Maja.

   W tych dniach przedszkolaki wysłuchały legend związanych z historią Polski, obejrzały projekcję filmu o powstaniu państwa polskiego i utrwaliły symbole narodowe. Dzieci wykonały prace plastyczne z wykorzystaniem różnorodnych technik: mapę Polski, flagę i godło. Na zakończenie zajęć w postawie na baczność cała społeczność przedszkolna zaśpiewała Mazurka Dąbrowskiego – Hymn Polski.

Zobacz zdjęcia w galerii 

 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _