| 14 Czerwiec 2021    |    | Bazyli, Eliza, Justyna

Konkurs!!!

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny „Przyłapani na czytaniu” skierowany do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Lucieniu.

Odetchnij w czasie nauki zdalnej – wybierz ulubioną, ciekawą książkę, czytaj i uwiecznij na zdjęciu ten moment. Następnie prześlij fotografię na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 4 maja 2021 roku. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone. Zapraszamy do udziału w konkursie!