English German Russian

Szkoła Lucień

| 14 Czerwiec 2021    |    | Bazyli, Eliza, Justyna

Konkurs!!!

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny „Przyłapani na czytaniu” skierowany do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Lucieniu.

Odetchnij w czasie nauki zdalnej – wybierz ulubioną, ciekawą książkę, czytaj i uwiecznij na zdjęciu ten moment. Następnie prześlij fotografię na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 4 maja 2021 roku. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _