| 11 Maj 2021    |    | Mira, Franciszek, Ignacy

Zuzanna Karasiewicz - zwyciężczyni I Gminnego Konkursu Językowo - Plastycznego „Poliglota”

29 marca 2021 r. w Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Zwoleniu odbyło się rozstrzygnięcie I Gminnego Konkursu Językowo - Plastycznego „Poliglota” na najpiękniejszą kartę wielkanocną.
Zadaniem uczniów było przygotowanie karty z dwujęzycznymi życzeniami - w języku angielskim i niemieckim. Dodatkowo uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami plastycznymi.
Pierwsze miejsce w konkursie zajęła uczennica naszej szkoły Zuzanna Karasiewicz. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział oraz przygotowanie wspaniałych prac.

Gratulujemy!