English German Russian

Szkoła Lucień

| 11 Maj 2021    |    | Mira, Franciszek, Ignacy

Pierwszy Dzień Wiosny

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

19 marca 2021 r.

ix052

Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy,
przyszła do nas wiosna z dalekiej podróży.
Witały ją: bocian, skowronek i szpaki,
witały ją także wszystkie przedszkolaki…


W piątek 19 marca wszystkie Dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.  Podczas uroczystości dzieci miały okazję wykazać się znajomością i wiedzą o nadchodzącej porze roku, rozwiązywały zagadki i wykonywały zadania dotyczące wiosny. Przedszkolaki w tym dniu poznały tradycje i zwyczaje związane z powitaniem wiosny. Śpiewaliśmy dla wiosny piosenkę, tańczyliśmy, recytowaliśmy wiosenny wierszyk, a także wykonaliśmy prace plastyczne przedstawiające pierwsze zwiastuny wiosny. Całość uroczystości uświetnił wiosenny pokaz mody.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _