| 11 Maj 2021    |    | Mira, Franciszek, Ignacy

BAL KARNAWAŁOWY 2021

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale kostiumowe. Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się 11 i 16 lutego i przebiegała w trochę innej formie. Ze względu na obecnie panującą pandemię wszystkie grupy bawiły się w swoich salach. W tych dniach już od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, a w punkcie przedszkolnym i oddziałach przedszkolnych pojawiały się kolorowe postacie. Sale wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślone stroje. Niezliczone postacie z kreskówek zagościły na kilka godzin do naszego przedszkola. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek, w poszczególnych salach można było spotkać: wróżki, księżniczki, motylki, pszczółki, kotki, piratów, policjantów, strażaków, DJ- ów, Spider - Mana, Batmana... Dzieci z ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach przygotowanych przez wychowawców.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych kostiumów. Kolejny bal już za rok.