English German Russian

Szkoła Lucień

| 14 Czerwiec 2021    |    | Bazyli, Eliza, Justyna

,,Oto nadeszła pora taka, by ucznia zrobić z przedszkolaka”

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorsko-wokalne.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania. Aktu Pasowania symbolicznym ołówkiem dokonała Pani Dyrektor Ilona Dan w asyście Pani Wicedyrektor Joanny Dymczak. Ponadto pierwszoklasiści zostali obdarowani upominkami.

Uroczystość ta była niezwykłym przeżyciem dla wszystkich obecnych i zostanie na długo w naszej pamięci.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _