English German Russian

Szkoła Lucień

| 24 Luty 2024    |    | Maciej, Bogusz, Modest

Piernikowy zawrót głowy

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ix49

Święta tuż tuż, więc nasze przedszkolaki również się do nich przygotowywały. Dnia 20.12.2022 r. dzieci miały okazję własnoręcznie przyozdobić słodkie pierniczki kolorowymi posypkami. Była to dla nich wielka zabawa, a przy okazji dzieci rozwijały swoją kreatywność oraz pomysłowość przy dekorowaniu wypieków. Po skończonej pracy przedszkolaki spróbowały swoich wyrobów. Ozdobione pierniki zabrały również do domków, aby obdarować nimi swoich najbliższych.

Zobacz zdjęcia w galerii 

pomocna_dlon.jpg
deutsch.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg
otwarte_przedszkola.jpg

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _