| 24 Luty 2024    |    | Maciej, Bogusz, Modest

Piernikowy zawrót głowy

Święta tuż tuż, więc nasze przedszkolaki również się do nich przygotowywały. Dnia 20.12.2022 r. dzieci miały okazję własnoręcznie przyozdobić słodkie pierniczki kolorowymi posypkami. Była to dla nich wielka zabawa, a przy okazji dzieci rozwijały swoją kreatywność oraz pomysłowość przy dekorowaniu wypieków. Po skończonej pracy przedszkolaki spróbowały swoich wyrobów. Ozdobione pierniki zabrały również do domków, aby obdarować nimi swoich najbliższych.