| 24 Luty 2024    |    | Maciej, Bogusz, Modest

Informacja dotycząca obiadów

PŁATNOŚĆ ZA OBIADY ZA MIESIĄC GRUDZIEŃ 2022 r.

Wpłat za obiady w miesiącu grudniu prosimy dokonać najpóźniej do dnia 27.12.2022 r., w dzieci korzystających z opieki przedszkolnej w przerwie świątecznej, opłaty za obiady należy wnieść do 30.12.2022 r.

Koszt jednego obiadu wynosi -6,00zł.

16x 6,00zł. = 96,00 zł. klasy I-VIII, OP, PP

19x6,00zł= 114,00 zł. oddziały przedszkolne w przypadku korzystania z opieki przedszkolnej w przerwie świątecznej.

Opłat za obiady należy dokonywać na konto bankowe Gminy Gostynin

Gmina Gostynin

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

95 1020 3541 0000 5102 0342 3589

W treści przelewu należy koniecznie wpisać: wpłata za obiad, za miesiąc, imię i nazwisko dziecka, nazwa szkoły oraz klasa.

Wpłat można dokonywać również w kasie Urzędu Gminy Gostynin od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 14.30 w pokoju     nr 7.

Prosimy NIE zaokrąglać wpłat za obiady oraz NIE WPŁACANIE za kilka miesięcy z góry. Kwota wpłaty musi być równa kwocie jaką należy zapłacić za obiady  za dany miesiąc.

W przypadku wątpliwości co do kwoty płatności prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem 24 235 17 10.