English German Russian

Szkoła Lucień

| 4 Październik 2022    |    | Rozalia, Franciszek, Konrad

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców – rocznika 2010

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

21 czerwca 2022 r.

ix122

21 czerwca 2022 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców – rocznika 2010.

Organizatorem turnieju był Gostyniński Szkolny Związek Sportowy.

Drużyna naszej szkoły w składzie: Karol Wiśniewski, Pilichowicz Jakub, Alan Rękawiecki, Marcel Szymański, Dłużniewski Karol, Świerczyński Kacper, Kamiński Oliwier, Spychalski Kacper zajęła III miejsce.

Gratulujemy!!!

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _