English German Russian

Szkoła Lucień

| 3 Lipiec 2022    |    | Anatol, Jacek, Tomasz

Wycieczka do Łodzi

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

11 maja 2022 r.

ix100

Dnia 11 maja uczniowie klas V – VII  Szkoły Podstawowej w Lucieniu wraz z wychowawcami pojechali do Łodzi.
Celem podróży była wizyta w Wytwórni Filmów Oświatowych - warsztaty z realizacji filmu, spacer po nowo otwartym Orientarium -  najnowocześniejszym w Europie pawilonie poświęconym faunie i florze Azji Południowo-Wschodniej oraz wizyta w Experymentarium. Uczniowie wrócili z wycieczki pełni wrażeń i bardzo zadowoleni.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _