| 3 Lipiec 2022    |    | Anatol, Jacek, Tomasz

Wycieczka do Łodzi

11 maja 2022 r.

Dnia 11 maja uczniowie klas V – VII  Szkoły Podstawowej w Lucieniu wraz z wychowawcami pojechali do Łodzi.
Celem podróży była wizyta w Wytwórni Filmów Oświatowych - warsztaty z realizacji filmu, spacer po nowo otwartym Orientarium -  najnowocześniejszym w Europie pawilonie poświęconym faunie i florze Azji Południowo-Wschodniej oraz wizyta w Experymentarium. Uczniowie wrócili z wycieczki pełni wrażeń i bardzo zadowoleni.