English German Russian

Szkoła Lucień

| 3 Lipiec 2022    |    | Anatol, Jacek, Tomasz

Poznajemy różne zawody

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

09 maja 2022 r.

 ix097

Dnia 9 maja w naszym przedszkolu po raz kolejny odbyło się spotkanie w ramach cyklu - ,,Poznajemy różne zawody’’. Dzieci z punktu przedszkolnego oraz oddziałów przedszkolnych gościły jednego z rodziców naszych przedszkolaków, panią Natalię Karasińską – mamę Anieli, która opowiedziała nam o wykonywanym przez siebie zawodzie, jakim jest ekspedientka.

Głównym celem spotkania było zapoznanie dzieci z zawodem ekspedienta. Pani Natalia szczegółowo omówiła wykonywany zawód, zwróciła uwagę na rodzaje sklepów i ich asortyment oraz na właściwe zachowania w miejscach publicznych.

Dzieci utrwalając zdobytą na spotkaniu wiedzę, wcieliły się w rolę ekspedienta oraz klienta, bawiąc się w naszym przedszkolnym ,,sklepie’’. Spotkanie było przeprowadzone w sposób ciekawy i interesujący dla dzieci, które nie ukrywały swojego zainteresowania i radości.

Na zakończenie pani Natalia wręczyła dzieciom kolorowanki oraz słodki upominek. Dziękujmy za wizytę w naszym przedszkolu i przekazanie cennej wiedzy dzieciom.

Zobacz zdjecia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _