| 3 Lipiec 2022    |    | Anatol, Jacek, Tomasz

Poznajemy różne zawody

09 maja 2022 r.

Dnia 9 maja w naszym przedszkolu po raz kolejny odbyło się spotkanie w ramach cyklu - ,,Poznajemy różne zawody’’. Dzieci z punktu przedszkolnego oraz oddziałów przedszkolnych gościły jednego z rodziców naszych przedszkolaków, panią Natalię Karasińską – mamę Anieli, która opowiedziała nam o wykonywanym przez siebie zawodzie, jakim jest ekspedientka.

Głównym celem spotkania było zapoznanie dzieci z zawodem ekspedienta. Pani Natalia szczegółowo omówiła wykonywany zawód, zwróciła uwagę na rodzaje sklepów i ich asortyment oraz na właściwe zachowania w miejscach publicznych.

Dzieci utrwalając zdobytą na spotkaniu wiedzę, wcieliły się w rolę ekspedienta oraz klienta, bawiąc się w naszym przedszkolnym ,,sklepie’’. Spotkanie było przeprowadzone w sposób ciekawy i interesujący dla dzieci, które nie ukrywały swojego zainteresowania i radości.

Na zakończenie pani Natalia wręczyła dzieciom kolorowanki oraz słodki upominek. Dziękujmy za wizytę w naszym przedszkolu i przekazanie cennej wiedzy dzieciom.

Zobacz zdjecia w galerii