English German Russian

Szkoła Lucień

| 3 Lipiec 2022    |    | Anatol, Jacek, Tomasz

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców - kategoria 2007/08 r.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ix094

 

29 kwietnia 2022 r.  w Szkole Podstawowej nr 5 w Gostyninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu

w Unihokeju Chłopców  - kategoria 2007/08 r. W zawodach zorganizowanych przez Gostyniński Szkolny Związek Sportowy Drużyna nasza zajęła II miejsce.

Drużyna w składzie: Adam Dubielak, Gaspar Browarski, Bartłomiej Kaźmierczak, Jakub Sejda, Paweł Zarzycki, Mateusz Krysiewicz, Wiktor Dłuźniewski, Mateusz Kołodziejczak, Radosław Figiel, Fabian Goliszewski, Kacper Swierczyński.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _