| 3 Lipiec 2022    |    | Anatol, Jacek, Tomasz

Podsumowanie rodzinnego konkursu fotograficzno-plastycznego "Wiosna w mojej okolicy"

Szanowni Państwo!
Miło nam podsumować rodzinny konkurs fotograficzno-plastyczny dla klas I-III "Wiosna w mojej okolicy".
Autorom fotografii udało się uchwycić w kadrze pierwsze oznaki wiosny w ich najbliższym otoczeniu, a dzieciom wykonać piękne oprawy fotografii.
Jak widać na zdjęciach każdy dostrzegł piękno tej pory roku w inny sposób. Przy okazji uczestnicy spędzili aktywnie, rodzinnie i kreatywnie czas.

Jury konkursu w składzie - pani wicedyrektor Joanna Dymczak oraz pani Ewa Kwiatkowska i pani Aleksandra Wigner - nagrodziło prace następujących uczestników:

I miejsce: Aleksandra Józwik i Jan Brożek
II miejsce: Zofia Beczek
III miejsce: Miłosz Krukowski
Wyróżnienia otrzymały prace:
Dominika Krysiewicza, Marii Krukowskiej, Sofii Lejb, Agaty Rękawieckiej, Michała Frydrysiaka.
Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie i gratulujemy wykonania pięknych wiosennych prac oraz zdobycia nagród.
Organizatorzy: Ewa Kwiatkowska i Aleksandra Wigner.