| 3 Lipiec 2022    |    | Anatol, Jacek, Tomasz

II Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Inwestujemy w naszą planetę”

W dniu 22 kwietnia z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi w Zespole  Szkół im. L. Bergerowej w Płocku odbyło się podsumowanie II  Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Inwestujemy w naszą planetę” pod  honorowym patronatem Starosty Płockiego p. Sylwestra Ziemkiewicza. W  konkursie tym wzięły udział 2 nasze uczennice. Maja Lewandowska w  kategorii „Ekokarmnik” uzyskała III miejsce, natomiast Amelia  Szelepusta w kategorii „Prezentacja” zdobyła II miejsce. Gratulujemy i  życzymy kolejnych sukcesów w dziedzinie ekologii.