English German Russian

Szkoła Lucień

| 3 Lipiec 2022    |    | Anatol, Jacek, Tomasz

Sprzątamy Dla Polski

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ix085

W Międzynarodowym Dniu Ziemi ponad 60 przedszkolaków oraz uczniów naszej szkoły uczestniczyło w akcji „Sprzątamy dla Polski”. Wśród nich byli także nowi koledzy z Ukrainy. Przedsięwzięcie organizowane jest pod patronatem Prezesa Rady Ministrów p. Mateusza Morawieckiego. Celem akcji jest nie tylko troska o środowisko naturalne najbliższej okolicy szkoły, ale także kształtowanie postawy odpowiedzialności za wspólne dobro. Postawa dzieci i uczniów biorących udział w akcji jest godna pochwały.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _