| 3 Lipiec 2022    |    | Anatol, Jacek, Tomasz

Sprzątamy Dla Polski

W Międzynarodowym Dniu Ziemi ponad 60 przedszkolaków oraz uczniów naszej szkoły uczestniczyło w akcji „Sprzątamy dla Polski”. Wśród nich byli także nowi koledzy z Ukrainy. Przedsięwzięcie organizowane jest pod patronatem Prezesa Rady Ministrów p. Mateusza Morawieckiego. Celem akcji jest nie tylko troska o środowisko naturalne najbliższej okolicy szkoły, ale także kształtowanie postawy odpowiedzialności za wspólne dobro. Postawa dzieci i uczniów biorących udział w akcji jest godna pochwały.