English German Russian

Szkoła Lucień

| 13 Październik 2019    |    | Edwarda, Mikołaja, Teofila, Januarego

Osiągnięcia w konkursach i zawodach

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Rok szkolny 2016/2017

PAŹDZIERNIK  2016

Lp.

Nazwa

 

 

Szczebel  (gminny, powiatowy, wojewódzki, inne)

Osiągnięty wynik

( imię i nazwisko

ucznia,

klasa )

1

XX Mistrzostwa Powiatu ,,Piłkarskie 6'' Chłopców Szkół Gimnazjalnych

POWIATOWY

III M-CE DRUŻYNOWO

Skład drużyny:

1. Igor Gronalewski kl. IG

3. Krystian Wieczorek kl. IIGA

4. Adam Kosiński kl. IIGA

5. Eryk Modrzejewski kl. IIGB

6. Dominik Staniszewski kl. IIIGA

7. Miłosz Pilichowicz kl. IIIGA

8. Piotr Klamborowski kl. IIIGA

19. Hubert Rozkosz kl. IIIGB

LISTOPAD  2016

1

KONKURS PLASTYCZNY ,,OWOCOWY ZAWRÓT GŁOWY’’

OGÓLNOPOLSKI

II M-CE KAROL DŁUŻNIEWSKI KL. 0A

2

XIX Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

POWIATOWY

III M-CE DRUŻYNOWO

Drużyna w składzie:

1. Maja Tomczak kl. IG

2. Natalia Grądziel  kl. IG

3. Laura Hajn kl. IIIGA

4. Dagmara Kostrzewska kl. IIIGA

5. Nikola Baranowska kl. IIIGA

6. Weronika Jędrzejczak kl. IIIGA

7. Wiktoria Iwańska kl. IIIGB

8. Wiktoria Kubik kl. IIIGB

9. Wiktoria Kamińska kl. IIIGB

10. Małgorzata Matusiak kl. IIIGB

3

Festiwal Piosenki Jesienne  w Baruchowie   

REGIONALNY

WYRÓŻNIENIE:

ZUZANNA RÓŻAŃSKA – PP

WOJCIECH RÓŻAŃSKI – 0A

MARIA KIEPLIN – 0B

4

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej                            w Zwoleniu

GMINNY

I M-CE WKTORIA KRAJEWSKA - VI

5

Międzyszkolny Turniej  ,,Dwa ognie usportowione''

MIĘDZYSZKOLNY

III M-CE DRUŻYNOWO

Drużyna w składzie:

1. Norbert Dobrowolski kl. IIa

2. Zuzanna Markiewicz kl. IIb

3. Mikołaj Pilichowicz kl. IIIa

4. Jakub Toruniewski kl. IIIa

5. Nikola Durma kl. IIIa

6. Anna Płaszaj kl. IIIa

7. Maja Pietrowicz kl. IIIa

8. Adam Dubielak kl. IIIa

9. Sandra Grądziel kl. IIIa

10. Mateusz Krysiewicz kl. IIIb

11. Paweł Zarzycki kl. IIIb

GRUDZIEŃ 2016

1

XII Edycja Powiatowego Konkursu Ekologicznego                               ,,Chrońmy Środowisko Odzyskując Surowce Wtórne’’

POWIATOWY

WYRÓŻNIENIE DLA SZKOŁY

2

X Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny                                  ,,Młodość bez nałogów’’

MIĘDZYSZKOLNY

Wyróżnienie:

1. Julia Grytner kl. V

2. Amelia Modrzejewska kl. V

3. Maja Ujazdowska kl. V

4. Wiktoria Suwała kl. V

5. Adrian Zieliński kl. V

6. Paulina Keplin kl. VI

7. Jakub Tomczak kl. VI

3

Międzyszkolny Konkurs Kolęd            i Pastorałek                                           ,,Hej kolęda, kolęda’’

MIĘDZYSZKOLNY

I m-ce

w kat. kl. I-III

Julia Jankowska kl. IIIb

I m-ce

w kat. kl. IV-VI

Amelia Modrzejewska kl. V

4

XIX Mistrzostwa Powiatu   w Halowej Piłce Nożnej Chłopców  Szkół Gimnazjalnych

POWIATOWY

III m-ce drużynowo

Skład drużyny:

1. Igor Gronalewski kl. IG

3. Krystian Wieczorek kl. IIGA

4. Adam Kosiński kl. IIGA

5. Eryk Modrzejewski kl. IIGB

6. Dominik Staniszewski kl. IIIGA

7. Miłosz Pilichowicz kl. IIIGA

8. Piotr Klamborowski kl. IIIGA

19. Hubert Rozkosz kl. IIIGB

STYCZEŃ 2016

1.

Konkurs literacki ,,Moje niezapomniane Święta Bożego Narodzenia’’

POWIATOWY

II M-CE   AGATA ZAWADZKA – KL. IG

 2.

VII FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK ,,RADOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA’’

MIĘDZYSZKOLNY

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _