| 13 Sierpień 2022    |    | Diana, Hipolit, Maksym

Chęć korzystania z obiadu w przypadku braku deklaracji proszę zgłasza do sekretariatu szkoły do godziny 15 w każdą środę , natomiast deklarację korzystania z obiadów można złożyć maksymalnie do każdego czwartku do godz. 8.00, jeżeli rodzice chcą aby dziecko korzystało z obiadów od najbliższego poniedziałku.

Aby odliczyć koszt obiadu za dzień nieobecność dziecka, należy zgłosić ten fakt się w sekretariacie szkoły do godz. 8.00 w dzień nieobecności. Deklaracja korzystania z obiadów dostępna jest do pobrania na stronie www.szkolalucien.pl w zakładce dokumenty szkoły oraz w sekretariacie szkoły.

Koszt jednego obiadu -4,50zł.

Kwota za obiady w miesiącu czerwcu 2022 r. :

15x4,50 zł. = 67,50zł. Klasy I-VIII SP oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych uczęszczających do dnia 24.06.2022 r.

19x4,50zł = 85,50zł. dzieci z oddziałów przedszkolnych korzystających z posiłku         w okresie dyżuru wakacyjnego.

Opłat za obiady należy dokonywać na konto bankowe Gminy Gostynin

Gmina Gostynin

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

95 1020 3541 0000 5102 0342 3589

W treści przelewu należy koniecznie wpisać: wpłata za obiad, za miesiąc, imię            i nazwisko dziecka, nazwa szkoły oraz klasa.

Wpłat można dokonywać również w kasie Urzędu Gminy Gostynin od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 14.30 w pokoju nr 7.

Wpłat na konto bankowe można dokonywać najwcześniej OD 1 DNIA miesiąca,        a najpóźniej DO 5 DNIA miesiąca następującego po miesiącu, w którym obiady były spożywane (np. za miesiąc wrzesień płacimy do 5 października)

Prosimy NIE zaokrąglać wpłat za obiady oraz NIE WPŁACANIE za kilka miesięcy    z góry. Kwota wpłaty musi być równa kwocie jaką należy zapłacić za obiady    za dany miesiąc.

W przypadku wątpliwości co do kwoty płatności prosimy o kontakt   z sekretariatem szkoły pod numerem 24 235 17 10