| 31 Październik 2020    |    | Łukasza, Urbana, Augusta

OGŁOSZENIE STOŁÓWKA SZKOLNA

Decyzję o dożywianiu należy dostarczyć do sekretariatu szkoły.

Koszt jednego obiadu w stołówce szkolnej wynosi 3,50zł.

Uczniom nie sprzedaje się posiłków na wybrane dni.

Nieobecność dziecka można zgłaszać w dzień poprzedzający do godz. 13.00 lub w dniu nieobecności do godz. 8.00. Dotyczy to zarówno obiadów płatnych jak i dofinansowanych.

Pieniądze za zgłoszone nieobecności są odejmowane od kwoty za obiad w miesiącu następnym.

Wpłat za obiady dokonuje się do 10 dnia każdego miesiąca w sekretariacie szkoły z zachowaniem reżimu sanitarnego.

W przypadku braku wpłaty następnego dnia dziecko nie otrzyma obiadu.