| 16 Kwiecień 2021    |    | Julia, Erwina, Benedykt

OGŁOSZENIE STOŁÓWKA SZKOLNA

Decyzję o dożywianiu należy dostarczyć do sekretariatu szkoły.

Koszt jednego obiadu w stołówce szkolnej wynosi 3,50zł.

Uczniom nie sprzedaje się posiłków na wybrane dni.

Nieobecność dziecka można zgłaszać w dzień poprzedzający do godz. 13.00 lub w dniu nieobecności do godz. 8.00. Dotyczy to zarówno obiadów płatnych jak i dofinansowanych.

Pieniądze za zgłoszone nieobecności są odejmowane od kwoty za obiad w miesiącu następnym.

Wpłat za obiady dokonuje się do 10 dnia każdego miesiąca w sekretariacie szkoły z zachowaniem reżimu sanitarnego.

W przypadku braku wpłaty następnego dnia dziecko nie otrzyma obiadu.

Koszt jednego obiadu - 3,50zł.

Kwota za obiady w miesiącu marcu 2021 r.:

23 dni x 3,50zł. = 80,50zł.

Opłaty za obiady dokonywane są konto bankowe Gminy Gostynin

Gmina Gostynin

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

95 1020 3541 0000 5102 0342 3589

W treści przelewu należy koniecznie wpisać: wpłata za obiad, za miesiąc, imię i nazwisko dziecka, nazwa szkoły oraz klasa.

Wpłat można dokonywać również w kasie Urzędu Gminy Gostynin, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 14.30 w pokoju nr 7, w wyjątkowych sytuacjach w sekretariacie szkoły.

Wpłaty dokonujemy w nieprzekraczalnym terminie do 10 dnia danego miesiąca.

Wpłat na konto bankowe można dokonywać najwcześniej od 1 dnia miesiąca a najpóźniej do 10 dnia miesiąca, w którym obiady będą spożywane.

W przypadku wątpliwości co do kwoty płatności prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem 24 235 17 10