| 24 Styczeń 2020    |    | Felicja, Rafał, Tymoteusz

OGŁOSZENIE STOŁÓWKA SZKOLNA

• Decyzję o dożywianiu należy dostarczyć do sekretariatu szkoły.
  • Koszt jednego obiadu w stołówce szkolnej wynosi 3,50zł.
    • Uczniom nie sprzedaje się posiłków na wybrane dni.
    • Nieobecność dziecka można zgłaszać w dzień poprzedzający do godz. 13.00 lub w dniu nieobecności do godz. 8.00. Dotyczy to zarówno obiadów płatnych jak i dofinansowanych.
    • Pieniądze za zgłoszone nieobecności są odejmowane od kwoty za obiad w miesiącu następnym.
    • Wpłat za obiady dokonuje się do 10 dnia każdego miesiąca. W przypadku braku wpłaty następnego dnia dziecko nie otrzyma obiadu.
    • Deklaracje na obiady są dostępne w sekretariacie szkoły.

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ