English German Russian

Szkoła Lucień

| 16 Kwiecień 2021    |    | Julia, Erwina, Benedykt

Światowy Dzień Składanki i Łamigłówki

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

29 stycznia 2021 r.

Czy wiecie, że 29 stycznia obchodzone jest nietypowe święto – Światowy Dzień Składanki i Łamigłówki? Tego dnia szczególnie zachęcamy do rozwiązywania zadań, które skłaniają do logicznego myślenia, rozwijają kreatywność oraz wyobraźnię.

Przedstawiamy Wam kilka propozycji o różnym poziomie trudności.

https://www.matzoo.pl/lamiglowki znajdziecie tu minisudoku dla najmłodszych oraz sudoku dla starszych dzieci, jak również zagadki z zapałkami, mecz, w którym sprawdzicie poziom znajomości tabliczki mnożenia online, matmemorki oraz puzzle.

https://www.matemaks.pl/gra-w-zapalki.html- nie pozwól wygrać komputerowi!

Życzymy miłej zabawy.

 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _