English German Russian

Szkoła Lucień

| 16 Kwiecień 2021    |    | Julia, Erwina, Benedykt

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

WOSP

Uwaga WOŚP. W tym roku zbiórka pieniędzy zostanie przeznaczona na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał już 31 stycznia. Nasza szkoła jak co, roku bierze udział w akcji. Zachęcamy do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _