English German Russian

Szkoła Lucień

| 8 Marzec 2021    |    | Beata, Stefan, Wincenty

Spotkanie z zarazkami

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

22 grudnia 2020 r.

ix037

W dniu 22.12.2020r. dzieci z punktu przedszkolnego i oddziałów przedszkolnych otrzymały upominki oraz materiały edukacyjne w ramach programu Kompleksowej Profilaktyki, diagnostyki i leczenia nowotworów oraz chorób układu oddechowego. Program ma zachęcić do korzystania z badań profilaktycznych i diagnostycznych skierowanych do dzieci i młodzieży.

Zobacz zdjęcia w galerii 

 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _