English German Russian

Szkoła Lucień

| 25 Listopad 2020    |    | Katarzyna, Erazm, Klemens

Narodowe Święto Niepodległości

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Narodowe Święto Niepodległości jest niezwykle ważnym świętem dla wszystkich Polaków.  W dniu 10 listopada również w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Święto Niepodległości. Z tej okazji dzieci z grup przedszkolnych przygotowały kotyliony, flagi, godła i inne prace plastyczne, a wszystko w barwach ojczystych. Tego dnia również wzięliśmy udział w akcji ,,Szkoła, przedszkole do hymnu“. Dzieci z oddziałów przedszkolnych, dumnie przyjmując właściwą postawę o godz. 11:11, odśpiewały hymn Polski, przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski, które w ten sposób uczciły rocznicę odzyskania Niepodległości. Pozostali uczniowie szkoły uczestniczyli w akcji śpiewając hymn w czasie spotkania online.  

Głównym celem naszego świętowania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury, tradycji oraz kształtowanie znajomości symboli narodowych naszego kraju.

Święto Niepodległości było bardzo radosnym dniem w naszej szkole i mamy nadzieję, że pozostanie ono w pamięci naszych ,,Małych Polaków”.

 

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _