| 25 Listopad 2020    |    | Katarzyna, Erazm, Klemens

,,Oto nadeszła pora taka, by ucznia zrobić z przedszkolaka”

Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorsko-wokalne.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania. Aktu Pasowania symbolicznym ołówkiem dokonała Pani Dyrektor Ilona Dan w asyście Pani Wicedyrektor Joanny Dymczak. Ponadto pierwszoklasiści zostali obdarowani upominkami.

Uroczystość ta była niezwykłym przeżyciem dla wszystkich obecnych i zostanie na długo w naszej pamięci.