English German Russian

Szkoła Lucień

| 11 Maj 2021    |    | Mira, Franciszek, Ignacy

29 września 2020r. – Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

W trakcie spotkania dzieci wysłuchały czytanych przez panią bibliotekarkę utworów z literatury dziecięcej, następnie rozwiązywały zagadki sprawdzające znajomość tekstów oraz wykonały prace plastyczne. Wizyta w bibliotece przypomniała dzieciom na czym polega praca bibliotekarzy i była okazją do zapoznania się z ofertą wydawniczą skierowaną do najmłodszych czytelników.

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i wspólne obchody tego święta.

002

 

 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _