English German Russian

Szkoła Lucień

| 25 Listopad 2020    |    | Katarzyna, Erazm, Klemens

Szkoła pamięta

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny oraz cały listopad to czas wspomnień, zadumy oraz nostalgii. Tradycyjnie odwiedzamy cmentarze, zapalamy znicze oraz modlimy się za zmarłych, dlatego też szczególnie w tym okresie wspominamy osoby, które pracowały w naszej szkole:
1.    Ks. Eugeniusza Klonowskiego;
2.    Annę Sosnowską;
3.    Annę Woźnicką;
4.    Genowefę Sielaczek;
5.    Urszulę Łykowską.
Zawsze życzliwi i otwarci na ludzi pozostaną w naszej pamięci.

„Przechodniu zatrzymaj się na chwilę i wspomnij..”

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _