| 25 Listopad 2020    |    | Katarzyna, Erazm, Klemens

ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

01.09.2020r. (wtorek)

Z uwagi na COVID – 19 rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się inaczej niż zwykle. Nie będzie ogólnego spotkania na sali gimnastycznej.

Odbędą się spotkania z wychowawcami w klasach wg następujących zasad.

Uczniowie przychodzą zgodnie z harmonogramem na wyznaczoną godzinę, w wyznaczone miejsce, z zachowaniem wymaganych środków ostrożności (maseczka, zachowanie bezpiecznego odstępu i nie gromadzenie się).

Rozpoczęcie roku szkolnego odbywać się będzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa: wychowawca w maseczce, uczniowie w maseczkach, rodzice dzieci PP i OP oraz klas I-III w maseczkach.

• Dzieci z punktu przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych a i b oraz uczniowie z klas najmłodszych I – III mogą być obecni z jednym rodzicem.
  • Rodzice uczniów z klas IV-VIII, którzy przyjdą ze swoimi dziećmi, nie mogą być na terenie szkoły, proszeni są o pozostanie na placu parkingowym szkoły.
  • Uczniowie lub rodzice stają pojedynczo lub razem z jednym rodzicem /punkt przedszkolny, oddziały przedszkolny i klasy I – III/ z zachowaniem bezpiecznej odległości. Na czas pobytu na terenie szkoły mają obowiązkowo zasłonięte usta i nos maseczką ochronną. Przed wejściem do budynku szkoły ustawiają się w bezpiecznych odległościach 1,5 m - 2 m od siebie.

Przed wejściem do sal obowiązkowo należy zdezynfekować dłonie środkiem dezynfekującym, znajdującym się przy wejściu do budynku.

• Prosimy, by ściśle wykonywać polecenia pracowników szkoły, pomagających przy organizacji i przebiegu rozpoczęcia roku szkolnego zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku szkoły.

HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

01.09.2020r. (wtorek)

Wejście do szkoły

PP

IIa

IIb

Sala gimnastyczna

VIa

VIb

VIIa

VIIb

VIII

głównymi drzwiami

Po rozpoczęciu roku szkolnego, prosimy o nie gromadzenie się i szybkie opuszczenie terenu szkoły.

Ilona Dan