| 4 Lipiec 2020    |    | Elżbieta, Malwina, Teodor

ORGANIZACJA ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 w Szkole Podstawowej w Lucieniu 26.06.2020 r. (piątek)

Z uwagi na COVID – 19 zakończenie roku szkolnego odbędzie się inaczej niż zwykle. Nie będzie akademii, a wręczenie świadectw i nagród dla uczniów odbędzie się wg następujących zasad.

Uczniowie przychodzą zgodnie z harmonogramem na wyznaczoną godzinę, w wyznaczone miejsce, z zachowaniem wymaganych środków ostrożności (maseczka, zachowanie bezpiecznego odstępu i nie gromadzenie się).

• Świadectwa wraz z dyplomami i nagrodami książkowymi będą wydawać wychowawcy poszczególnych klas w dwóch miejscach jednocześnie, zgodnie z harmonogramem:

1. Przed wejściem do części pałacowej / w przypadku opadów sala bankietowa;

2. Przed wejściem do dobudowanej części szkoły / w przypadku opadów sala gimnastyczna.

Wydawanie świadectw odbywać się będzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa: wychowawca w maseczce i rękawiczkach, uczniowie w maseczkach, mogą mieć założone rękawiczki.

• Dzieci z punktu przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych a i b oraz uczniowie z klas najmłodszych I – III mogą być obecni z jednym rodzicem.
  • Rodzice, którzy przyjdą ze swoimi dziećmi, a nie mogą być obecni przed szkołą, proszeni są o pozostanie na placu parkingowym szkoły.
  • Uczniowie lub rodzice stają pojedynczo lub razem z jednym rodzicem /punkt przedszkolny, oddziały przedszkolny i klasy I – III/ z zachowaniem bezpiecznej odległości. Na czas pobytu na terenie szkoły mają obowiązkowo zasłonięte usta i nos maseczką ochronną, mogą mieć założone rękawiczki ochronne. Przed wejściem do budynku szkoły ustawiają się w bezpiecznych odległościach 1,5 m - 2 m od siebie.

W przypadku opadów i wejścia do budynku szkoły obowiązkowo należy zdezynfekować dłonie środkiem dezynfekującym, znajdującym się przy wejściu do budynku.

• Prosimy, by ściśle wykonywać polecenia pracowników szkoły, pomagających przy organizacji i przebiegu rozdawania świadectw zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku szkoły.
  • Rodzice lub uczniowie, którzy obawiają się kontaktu z innymi, mogą odebrać świadectwo szkolne promocyjne / ukończenia szkoły podstawowej również w innym terminie, po uprzednim umówieniu się z wychowawcą przed szkołą, pod warunkiem zastosowania zasłonięcia ust i nosa oraz jeśli zajdzie konieczność wejścia do budynku szkoły, po zdezynfekowaniu rąk.

HARMONOGRAM ROZDANIA ŚWIADECTW

26.06.2020 r. (piątek)

9.30 na trawie

PP

Przed szkołą

Przed wejściem              do dobudowanej części szkoły

Ia

Ib

Przed wejściem do pałacu

Przed wejściem                do dobudowanej części szkoły

Va

Przed wejściem                     do dobudowanej części szkoły

Vb

VIa

Przed wejściem              do dobudowanej części szkoły

VIb

VII

VIII

Przed wejściem                    do dobudowanej części szkoły

Drodzy Rodzice i Uczniowie! Na zakończenie roku szkolnego otrzymujemy od Was kwiaty i podziękowania. To bardzo ważny i miły dla nas gest, który doceniamy. W tym roku mamy prośbę, by nie przynosić kwiatów. Po zakończeniu wydawania świadectw, prosimy o nie gromadzenie się i szybkie opuszczenie terenu szkoły.

Ilona Dan