| 25 Listopad 2020    |    | Katarzyna, Erazm, Klemens

Międzynarodowy Dzień Dziecka

zyczenia 3

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dziewczynkom i wszystkim chłopcom życzę, aby uśmiech nie schodził Wam z buzi, a w sercu zawsze gościła radość.

Samych     szczęśliwych dni, dobrych relacji z rówieśnikami,  niech otacza Was miłość i troska najbliższych.

Każde z Was jest jedyne, niepowtarzalne i wyjątkowe. Życzę Wam mądrego poznawania świata, rozwijania pasji i talentów, spełniajcie swoje marzenia.

Cudownego Dnia Dziecka.

Z życzeniami wszelkiej pomyślności i gorącymi pozdrowieniami

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły Podstawowej w Lucieniu

zyczenia 2