| 28 Listopad 2020    |    | Jakub, Lesław, Zdzisław

Informacja Dyrektora Szkoły

W związku z pismem Wójta Gminy Gostynin z dnia 23.03.2020r. dotyczącym spraw rekrutacji Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lucieniu informuje, że zgłoszenia i wnioski dzieci do punktu przedszkolnego, oddziału przedszkolnego oraz pierwszej klasy szkoły podstawowej proszę wysyłać drogą elektroniczną w jeden z poniższych sposobów:

• Zeskanowanie wydrukowanego, wypełnionego oraz podpisanego formularza i odesłanie go na adres skrzynki pocztowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wypełnienie formularza (wersji Word) i wysłanie go na adres skrzynki pocztowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W przypadku wybrania tej opcji podpisy rodziców będą uzupełnione w późniejszym terminie.

Wzory formularzy znajdą Państwo na stronie internetowej szkoły szkolalucien.pl w zakładce REKRUTACJA. Zgłoszenia przyjmujemy do 27.03.2020r.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lucieniu

Ilona Dan