English German Russian

Szkoła Lucień

| 28 Listopad 2020    |    | Jakub, Lesław, Zdzisław

Informacja Dyrektora Szkoły

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

W związku z pismem Wójta Gminy Gostynin z dnia 23.03.2020r. dotyczącym spraw rekrutacji Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lucieniu informuje, że zgłoszenia i wnioski dzieci do punktu przedszkolnego, oddziału przedszkolnego oraz pierwszej klasy szkoły podstawowej proszę wysyłać drogą elektroniczną w jeden z poniższych sposobów:

  • Zeskanowanie wydrukowanego, wypełnionego oraz podpisanego formularza i odesłanie go na adres skrzynki pocztowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wypełnienie formularza (wersji Word) i wysłanie go na adres skrzynki pocztowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W przypadku wybrania tej opcji podpisy rodziców będą uzupełnione w późniejszym terminie.

Wzory formularzy znajdą Państwo na stronie internetowej szkoły szkolalucien.pl w zakładce REKRUTACJA. Zgłoszenia przyjmujemy do 27.03.2020r.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lucieniu

Ilona Dan

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _